تحقیق درباره ساختار کپسید

مطالب دیگر:
📜تحقیق تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر در بین زندانیان ندامتگاه نیشابور📜تحقیق راهكارهاي پيشگيري از اعتياد در پيش دانشگاهي شهرستان جاجرم📜تحقیق پياده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G.728 بر روی پردازنده TMS320C5402📜تحقیق موتورهای تک فاز📜تحقیق بررسی مسائل ومشکلات مدیران گروههای آموزشی📜تحقیق روغن کاری📜تحقیق بررسی تأثیر مراکز مشاوره در کاهش مشکلات دانش آموزان (از دیدگاه دانش آموزان)📜تحقیق معامله یا حق استرداد📜تحقیق مدیریت کالا📜تحقیق معرفي و بررسي عوامل موثر در ميزان نفوذ آب هاي زيرزميني به داخل تونل هاي معدني📜تحقیق مجموعه آموزشی، فرهنگي و تفریحی در منطقه 22 تهران📜تحقیق مجتمع تجاري آرمان📜تحقیق مقايسه گلستان سعدي و بهارستان جامي📜تحقیق آشنایی با زمین شناسی📜تحقیق اندازه گیری📜پاورپوینت اصول درمان ضدميكروبي📜پاورپوینت اصول اپيدميولوژي📜پاورپوینت بچه حیوان📜تحقیق کارآفريني و اقتصاد📜پاورپوینت ESWL
تحقیق,ساختار کپسید,کپسید چیست|30006085|unk
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان تحقیق درباره ساختار کپسیدآماده دریافت می باشد .

این محصول درقالب ورد(WORD) و قابل ویرایش در 17 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ساختار کپسید

ساختار شیمیایی ویروسها از اسید نوکلئیک که به توسط پوششی از جنس پروتئین (Protein) پوشیده شده، تشکیل شده است. پوشش پروتئینی را کپسید (Capsid) گویند. کپسید از واحدهای کپسومر تشکیل شده است.

ویروس ها در مرحله اول معمولاً بر اساس نوع مواد ژنتیکی که دارند (RNA یا DNA ) تقسیم بندی می شوند در مرحله بعد براساس مشخصات ساختاری پروتئین های پوششی سطح (caspid)مانند نوع یا تقارن، وجود یا عدم وجود پوشش، تعداد زیر واحدهای مجزا پروتئنی در کسپید(capsomeres)و سایز عمومی دسته بندی می شوند.

ویروس های همچنین می توانند بر اساس میزبان خود ( حیوان، گیاه و یا باکتری ) تقسیم بندی شوند.